Wasze pytania

Wyczyść

Znalezione pytania:

Adresatem pytania jest:

Prawnik/Adwokat

"Witam, interesuje mnie informacja co z mieszkaniem kupionym przed ślubem. Czy jeśli kupiłam mieszkanie przed na ślubem z kredytem na mnie i członka rodziny ( mama, tata ) ale spłacanym juz i jeszcze w trakcie małżeństwa. Współmałżonek spłaca kredyt a ja robię inne opłaty. Jak to wyglada przy podziale majątku?"

Fragment wyróżnionej odpowiedzi (1 z 2):

Adresatem pytania jest:

Detektyw

"Jak sprawdzić czy detektyw posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu ?"

Fragment wyróżnionej odpowiedzi (1 z 4):

Tak naprawdę nie ma łatwego sposobu na pełną weryfikację danego detektywa. To, co można a nawet warto zrobić opisujemy poniżej.
W pierwszej kolejności poproś detektywa o okazanie legitymacji, jeśli sam tego nie zrobił. Do ewentualnej weryfikacji warto spisać sobie imię i nazwisko, numer legitymacji oraz co może być istotne informac...

Adresatem pytania jest:

Prawnik/Adwokat

"Czy kredyt zaciągnięty po ślubie ( bez rodzielności - w tajemnicy przed drugą połową ) przy podpisaniu intercyzy jak jest rozpatrywany? Będzie obciążeniem tylko dla kredytobiorcy? Czy intercyza działa od momentu podpisania ? Czy wstecz również ?"

Fragment wyróżnionej odpowiedzi (1 z 2):

Adresatem pytania jest:

Prawnik/Adwokat

"Proszę o informację czy kredyty zaciągnięte po ślubie ( nie ma rozdzielności ) w razie śmierci przechodzą na współmałżonkę? Czy można podpisać intercyzę już po ślubie? Co z kredytami ale nie wspólnymi.?"

Fragment wyróżnionej odpowiedzi (1 z 2):

Odpowiadając na pytanie:
1. Proszę o informację czy kredyty zaciągnięte po ślubie ( nie ma rozdzielności ) w razie śmierci przechodzą na współmałżonkę? - tak;
2. Czy można podpisać intercyzę już po ślubie? - tak najlepiej u notariusza;
3. Co z kredytami ale nie wspólnymi.? - zależy w którym momencie zostały zaciągnięte ...