Avatar


Rozwód Po Polsku Agnieszka Sikorska

Biografia

Moje usługi

Zarezerwuj termin

Adres

Opinie

Regulamin

Witajcie !

Mam na imię Agnieszka Sikorska i jestem nieanonimową rozwodniczką.

Ze względu na trudny i długi rozwód, przepisy prawa oraz styczność z szeregiem instytucji państwowych, powstała myśl, marzenie a następnie realizacja.
Rozwód Po Polsku to projekt, który narodził się z mojej wewnętrznej potrzeby, bo wielokrotnie nie godziłam się z tym co miało miejsce podczas mojego rozwodu, no ale prawo jest prawem i daje możliwości.

Było mi bardzo ciężko zrozumieć wiele rzeczy, nie wiedziałam gdzie szukać pomocy widząc jak wygląda podejście do osób jej szukających w instytucjach, które wydawałoby się pomóc powinny.  Pomijając w tym momencie aspekty prawne, to bardzo duże znaczenie w naszej sprawie ma to, na jakich ludzi trafimy, specjalistów- ich kwalifikacje ale i kompetencje.

Szukałam, szukałam i nie znalazłam takiego miejsca, gdzie miałabym "all in 1". Doszłam więc do wniosku, że sama je stworzę.

Jak to mówią "potrzeba matką wynalazków". Impuls zamienił się w działanie.

Po wielu miesiącach pracy w bardzo trudnych warunkach, mogę zaprezentować Wam moją platformę, która jest skierowana do osób poszukujących wsparcia z zakresu specjalistów rozwodowych.

Jestem szczęśliwa, że mogę zaprezentować Wam efekt mojej pracy, kolejną już i nie ostatnią odsłonę projektu.
Mam nadzieję, że moje działania okażą się dla Was pomocne.

Zapraszam do korzystania.

Zapraszam również do kontaktu, jeśli chcielibyście mi o czymś powiedzieć, zasugerować, podzielić się opinią na temat mojej aktywności.

Pozdrawiam
Agnieszka Sikorska

Nie dodano żadnej usługi.

ul. Szczęsna 26
02-454
Warszawa
woj. Mazowieckie

Drodzy,

Mój profil w systemie służy do zapoznania się ze mną i moim projektem.
Sama swoich prywatnych usług nie oferuję na platformie.


Pozdrawiam
Agnieszka Sikorska